O NÁS

sharkarSéfkuchař a majitel Kamalesh Sarkar

Náš legendární šéfkuchař Sarkar přijel do Prahy se svým kulinářským uměním a léty zkušeností skvělého cateringu. Tuto odbornost získal původně v Indii, v srdci indické kuchyně a její nejautentičtější expozice. Šéfkuchař Sarkar získal širokou škálu dovedností v umění autentické indické kuchyně, a to je skutečná podstata jeho schopnosti – dodat tu nejlepší indickou kuchyni v Praze.

Sarkarovy bezkonkurenční kulinářské schopnosti vytvořily loajální zákazníky, což v Praze není tak běžné. Právě díky místní znalosti a zkušenosti jsme přesvědčeni o tom, že si naši zákazníci budou chtít i nadále vychutnávat skutečně autentické, indické jídlo. Po několika letech práce v top indických restauracích v Praze se bratři Sarkarové rozhodli učinit odvážný krok a otevřeli si svou vlastní prestižní restauraci s unikátní a nebývalou úrovní té nejvyšší kvality. Bratři Sarkarové byli první, kdo v Praze vymysleli a vytvořili oběd formou bufetu. Zpopulárnili systém “oběd formou bufetu”, což jim přineslo zvýšenou pozornost a zájem hostů po celé Evropě.

Ukázalo se, že jejich nová restaurace “Indian By Nature” se v Praze stala hitem s jedinečným stylem opravdové indické kuchyně s velmi známou chutí Indie a přírodních ingrediencí té nejvyšší kvality. Bratři Sarkarové jsou lidé, kteří stojí za tímto novým ustanovením indické kuchyně a jsou pyšni na dodávání skvělých služeb první třídy.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde. rozumím